Albert Camus
"Z przyjaźnią sprawa nie jest taka prosta. Długo i z trudem się ją zdobywa, ale kiedy się już przyjaźń posiadło, nie sposób się od niej uwolnić, trzeba stawić czoła."

Sukcesy sportowe

TURNIEJ W KĘDZIERZYNIE KOŹLU

W Zespole Szkół nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu tzw. "Budowlance" w dniu 16 marca odbył się I WIOSENNY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT o Puchar Dyrektora Szkoły i Fundacji dla Dobra Publicznego. W turnieju startowało 6 drużyn gimnazjalnych, które rozegrały zawody w systemie "każdy z każdym".

Więcej…

 

WOJEWÓDZKIE PÓŁFINAŁY LZS W PIŁCE SIATKOWEJ

W wiejskich zawodach, które odbyły się w Walcach oraz w Izbicku w marcu 2011r.  nasze drużyny
w piłce siatkowej zarówno dziewcząt jak i chłopców zajęły III miejsce.

Więcej…

 

TURNIEJ GIRLS CUP 2011

15 marca 2011 roku nauczyciele wychowania fizycznego - Pani Katarzyna Kapłon i Pan Maciej Cembala, zorganizowali Turniej Girls Cup 2011 o Puchar Burmistrza Leśnicy w Halowej Piłce Nożnej. Wśród zaproszonych drużyn były między innymi: PG Ujazd, PG nr 1 Krapkowice oraz SOSW w Leśnicy. Turniej rozgrywany był systemem "Każdy z Każdym". Reprezentacja naszej szkoły uzyskując dwa zwycięstwa i jeden remis zwyciężyła w całym turnieju. Na drugim miejscu sklasyfikowano SOSW w Leśnicy, a kolejne miejsca zdobyły: Gimnazjum w Krapkowicach  i PG Ujazd. Na zakończenie turnieju wszystkie zawodniczki zostały uhonorowane medalami oraz słodkim poczęstunkiem a kapitanowie drużyn otrzymali puchary i dyplomy dla szkół.

Więcej…

 

DRUŻYNOWY TENIS STOŁOWY

Uczniowie Publicznego Gimnazjum 11 marca 2011r w Zawadzkim reprezentowali naszą szkołę w finale powiatowym w drużynowym tenisie stołowym. Drużyny zarówno dziewcząt jak i chłopców zajęły III miejsce.

Więcej…

 

FINAŁ POWIATOWY W PIŁCE SIATKOWEJ

W lutym 2011 roku szkolna reprezentacja chłopców w piłce siatkowej zajęła II miejsce w finale powiatowym szkół gimnazjalnych pokonując 5 zespołów z naszego powiatu.

Więcej…

 
Więcej artykułów…
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>
Strona 1 z 2